نرم افزار مالی | اخبار فناوري اطلاعات
صفحه اصلي | اخبار و مقالات | اخبار فناوري اطلاعات | چطور محصولات اپل را بعد از لغو تحریم، ارزان‌تر بخریم؟

چطور محصولات اپل را بعد از لغو تحریم، ارزان‌تر بخریم؟

يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲
اخبار فناوري اطلاعات

با انتشار خبر لغو تحریم برخی محصولات و سرویس های کامپیوتری و موبایل توسط امریکا، مردم علاقمندند تا آیفون و آیپد ارزان قیمت بخرند.

به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، از آنجایی که خرید محصولات اپل به طریق شخصی توسط ایرانیان در آینده در فروشگاههای اپل مهیا خواهد بود، به همین خاطر کاربران خبرآنلاین از طریق کامنت از ما پرسیده و بدنبال راه حلی هستند تا بتوانند با حذف سود جویان بازار، این محصولات را ارزان تر بخرند.

در اینجا ما به ارائه راه حل می پردازیم : اول اینکه فروشگاه‌های اپل در کشورهای همسایه دایر بوده و بدلیل یکسان بودن قیمت محصولات اپل در همه فروشگاهای این کمپانی می توانید به قیمت مناسب این محصول را تهیه کنید.

کشورهایی مانند ارمنستان، ترکیه، دبی، قطر، کویت عربستان و .... به طور رسمی دارای فروشگاه اپل بوده و بعد از لغو تحریم موظفند به کاربران ایرانی خدمات دهند.

بنابراین با خرید بلیط یک روزه و رفت و برگشت به کشور مورد نظر، گوشی آیفون و لپ تاپ اپل و ... برای شما ارزان تر تمام خواهد شد.

حتی می توانید یک سفر را برای خرید چند محصول انجام داده تا قیمت تمام شده برای شما ارزان تر در بیاید.

این فروشگاه‌ها به صورت دوره ای نیز محصولات خود را حراج کرده و تحت عنوان فروش ویژه special offer ارزان تر از قیمت رسمی می فروشند.

گفتنی است لپ‌تاپ های جدید اپل در بازار ایران بیش از ۸ میلیون تومان به فروش می رود که با رفتن به فروشگاه اپل در بیرون از ایران و خرید این محصول ، همچنان قیمت نهایی برای شما ارزان تر از فروشگاههای داخلی، تمام خواهد شد.

منبع : ITNA(اخبار فناوري اطلاعات و ارتباطات)