نرم افزار مالی | اخبار فناوري اطلاعات
صفحه اصلي | اخبار و مقالات | اخبار فناوري اطلاعات | شرکت ادوبی یکی از عرضه‏کنندگان مطرح راهکارهای بازاریابی را خرید

شرکت ادوبی یکی از عرضه‏کنندگان مطرح راهکارهای بازاریابی را خرید

شنبه 8 تير ۱۳۹۲
اخبار فناوري اطلاعات

شرکت ادوبی (Adobe) تصمیم گرفته است با خرید یکی از شرکت‏های عرضه‏کننده ابزارهای مدیریت کمپین، راهکارهای بازاریابی خود را ارتقا دهد.

به گزارش وب سایت cmswire، شرکت ادوبی تصمیم گرفته است شرکت نئولِین (Neolane) را که عرضه‏کننده ابزارهای مدیریت کمپین‏های تبلیغاتی و بازاریابی است، به مبلغ 600 میلیون دلار خریداری کند. یکی از مهمترین دلایل علاقه ادوبی به نئولِین این است که این شرکت دارای راهکارهایی است که می‏توان تجارب و فعالیت‏های آنلاین و آفلاین در زمینه بازاریابی را با هم ترکیب کند.

بر اساس این گزارش، راهکارهای نیولین به کسب و کارهای مشتری شرکت ادوبی اجازه می‏دهد کمپین‏های بازاریابی خود را از طریق اینترنت، شبکه‏های اجتماعی، ابزارهای همراه، ایمیل و مراکز تماس خود دنبال و آنها را با هم ترکیب کنند.

ادوبی قصد دارد شرکت نئولین و راهکارهایش را در بخش راهکارهای پردازش ابری خود در حوزه بازاریابی ادغام کند. ادوبی در این بخش پنج راهکار جداگانه در زمینه بازاریابی طراحی و عرضه می‏شود. ادوبی قصد دارد راهکارهای نئولین را در کنار این پنج راهکار و به صورت جداگانه مدیریت کند. ادوبی همچنین تصمیم گرفته است مدیران شرکت نیولین را وارد تیم مدیریتی خود کند.

گفتنی است شرکت نئولین یکی از عرضه‏کنندگان مطرح راهکارهای بازاریابی است که در این بازار از رشد بسیار شتابنده‏ای نیز برخوردار است. این شرکت که سال گذشته رشدی 40 درصدی را تجربه کرده بود، از سوی نشریه فوربس به عنوان یکی از خوش‏آتیه‏ترین شرکت‏های آمریکایی معرفی شده بود. این شرکت در سال 2001 تاسیس شده بود و هم اکنون شعبه‏هایی نیز در کشورهای فرانسه، بریتانیا، نروژ، آلمان، استرالیا و سنگاپور دارد.

منبع : همكاران سيستم