نرم افزار مالی | اخبار فناوري اطلاعات
صفحه اصلي | اخبار و مقالات | اخبار فناوري اطلاعات | ظاهر جدید Viber در ویندوز 8 و ویندوز RT

ظاهر جدید Viber در ویندوز 8 و ویندوز RT

انفورماتيك آرا - 1 دی ماه 1392
اخبار فناوري اطلاعات

ظاهر جدید Viber در ویندوز 8 و ویندوز RT بستر نرم افزاری ارسال پیام Viber بار دیگر در حال توسعه و گسترش می باشد و این هفته Viber با شکل جدید وارد ویندوز 8 و NT می شود.

آخرین نسخه Viber بیشتر از آنکه مشابه نسخه قبلی خود که برای ویندوز در ماه می منتشر شد باشد به نسخه مرتبط با موبایل شباهت دارد.

قابل ذکر است نسخه ویندوز 8 دارای ویژگی تماس های ویدئویی نمی باشد . با این وجود ، نسخه جدید Viber با ویژگی های منحصر به فرد در محیط کاربری خود توانسته است با آخرین نسخه ویندوز با یک زیبایی خاصی ادغام شود. از جمله می توان به بروز شدن مداوم قسمت های مربعی شکل روی صفحه نمایش ویندوز 8 و همچنین توانایی پین کردن مکالمات روی صفحه نمایش ویندوز اشاره کرد.

Viber همانند سایر برنامه های ویندوز 8 ، از ویژگی های چند وظیفه ای مایکروسافت پشتیبانی می کند بنابراین می توان در کنار اجرای سایر برنامه های ویندوز از نسخه جدید viber استفاده کرد.

ویژگی اصلی viber امکان برقراری مکالمات بین کاربران و دستگاه ها می باشد و از دیگر ویژگی های آن می توان به برقراری تماس های گروهی و برچسب ها اشاره کرد.

نسخه جدید viber احتیاجی به نام کاربری و رمز عبور ندارد، در عوض حساب کاربری viber از شماره تلفن همراه کاربر استفاده می کند . برای استفاده از viber جدید باید شماره همراه خود را وارد نمائید.

Viber جدیدترین نرم افزار محبوب در فروشگاه ویندوز مایکروسافت می باشد که طرفداران بی شماری را به دنبال دارد.