نرم افزار مالی | اخبار فناوري اطلاعات
صفحه اصلي | اخبار و مقالات | اخبار فناوري اطلاعات | منوی کامل استارت ماه آگوست به ویندوز باز می گردد/ویندوز 9 زودتر می آید.

منوی کامل استارت ماه آگوست به ویندوز باز می گردد/ویندوز 9 زودتر می آید.

انفورماتيك آرا - 1 اردیبهشت، 1393
اخبار فناوري اطلاعات

مایکروسافت اعلام کرد روی دومین نسخه به روز رسانی سیستم عامل ویندوز 8.1 در حال کار بوده و منوی استارت را با این نسخه در ماه اگوست راهی بازار می کند.
اولین نسخه به روز رسانی اوایل این ماه راهی بازار شد و بلافاصله مایکروسافت اعلام کرد روی نسخه بعدی در حال کار است و می خواهد منوی استارت را که در ویندوز 8 ناپدید کرده بود، در به روز رسانی دوم 8.1 عرضه کند.
گفتنی است در نسخه اول به روز رسانی فقط کلید استارت بازگشته و در نسخه دوم به روز رسانی کل منوی استارت همراه با مخلفات سابق باز می گردد. کاربران ویندوز 7 و قبل از آن منوی کامل استارت را تجربه کرده و بدلیل عادت زیاد، از مایکروسافت خواسته بودند تا آن را به حالت اول در ویندوز 8 به بعد در بیاورد.

اخبار فناوري اطلاعات

قابلیت بعدی که مایکروسافت روی ان کار کرده باز کردن همه اپلیکیشن ها در منوی استارت است و بدون رفتن به صفحات بعدی قابل اجرا خواهد بود و کاربرانی که به ترکیبی از سبک قدیم و جدید برنامه ها عادت کرده اند را راضی خواهد کرد. این ویژگی بخشی از ویندوز9 نیز خواهد بود که قرار بود سال آینده میلادی راهی بازار شود اما گفته می شود زودتر از حد تصور بازار را در نوردد.

منبع : خبر آنلاین